Klasyfikacja 3 letnia

ZESTAWIENIE WYNIKÓW Grand Prix 2015 po 4 turach

Seniorzy

Lp.NAZWISKO I IMIĘKoło/Klub201320142015Punkty
1Bender MieczysławKlub Lipień9488118300
2Pawłowski MarekKlub Police/Energetyk Gryfino988690274
3Lubasiewicz AndrzejKlub Police7411083267
4Modrakowski WładysławKlub Lipień1037953235
5Rokicki PiotrStar Fish/Karp737565213
6Sindrewicz KrzysztofPyrzyce378391211
7Wąchalski MarcinKlub Star Fish625778197
8Gołuchowski GrzegorzPyrzyce357190196
9Nowakowski ArturPyrzyce678436187
10Kwiatkowski MarcinPyrzyce/Odra63104167
11Działkowski GrzegorzKlub Police95626163
12Ornat RyszardKlub Lipień734427144
13Sarba MichałTroć903122143
14Nagórski WaldemarKlub Star Fish333361127
15Ochociński ZbigniewKlub Police14364898
16Woronin AndrzejLipień28284197
17Bucyk PawełKlub Odra435295
18Głogowski ArkadiuszKoło Agryf7621694
19Tokarski AndrzejKiełbik31,5411688,5
20Wysokiński MarekKlub Odra/Police10403181
21Kicio RyszardKoło Agryf28153679
22Strzelczyk MariuszKlub Odra313566
23Wasiak ZbigniewKlub Fala33101962
23Krzywobłocki MaciejKoło Kiełbik9213262
25Woronin MarcinKoło Lipień4213055
26Głogowski DariuszKoło Agryf3212751
27Żuliński TadeuszLipień21,591646,5
28Hołubowski EmilKlub Star Fish4646
29Murawski KrzysztofBig-Fish241842
29Bęś StanisławKoło Big Fish241842
31Rogalewicz GrzegorzPyrzyce0211940
32Roguski JanuszTroć27532
32Siudej MirosławBig-Fish102232
34Opaliński JarosławKoło Lipień26531
35Nowaczyk JacekKiełbik62329
36Lewkowicz StanisławKlub Fala2727
37Majchrzak MarekSpółdzielca141226
38Momot SylwesterLubanowo2424
39Maciag BogumiłKoło Pyrzyce2222
40Skopiński WojciechKoło Wolin51419
40Bocianowski RyszardKoło Chojna1919
42Żmuda BogdanGryfino1818
42Frejlichowski MarekKoło Troć1818
44Dziewiatnikow Krzysztof21517
45Smelkowski RobertKlub Star Fish7916
45Kałucki KrzysztofPstrąg1616
47Pelc Tomasz1313
48Szajek Waldemar1212
49Bęś WojciechPłoty1111
50Dobrzaniecki Jakub99
50Kubiaczyk IreneuszOkoń Goleniów77
50Stróżewski GrzegorzBig-Fish77
50Dróżdż AndrzejKlub Fala77
50Biodek MichałSzczecin Miasto77
55Nowakowski StanisławKlub Fala516
56Tarnowski MichałTroć44
56Kazimierski PiotrKlub Fala44
58Falandysz PawełPyrzyce33
58Purgal JerzyDelfinek33
58Rutkowski JarosławFala Pyrzyce22
58Chudzik MaciejKoło Troć22
58Tomczak KazimierzKoło Załom22

Kobiety

Lp.Nazwisko i imięKoło/Klub201320142015Razem
1Nagórska BarbaraKlub Star Fish505463167
2Kowalczyk WandaKoło Lipień3051,559140,5
3Fitzer JadwigaKoło Kiełbik576122140
4Marszałek EwaKoło Big-Fish294758134
5Katanowska BożenaKlub Lipień37,554,521113
6Banachewicz TeresaKoło Okoń21413698
7Dec KatarzynaKoło Big-Fish23,5262473,5
8Rudyńska KrystynaKoło Pyrzyce6767
9Freilichowska LudmiłaKoło Troć3232
10Grzesiak SylwiaKlub Star Fish1217,529,5
11Trzeciak ElżbietaKlub Police1818
12Mordal DorotaKoło Pyrzyce9514
13Morzyńska MariaMisto99
14Skalska KarolinaKolejarz8,58,5
15Bagińska Ewa55
16Naborska GażynaChojna22

Juniorzy

LP.Nazwisko i imięKoło/Klub201320142015Razem
1Lubasiewicz MichałLipień/Police Klub496169179
2Bogusz DawidBig Fish724932153
3Skurpel KlaudiaKoło Lipień4836,584,5
5Wasiak DanielFala36141868
4Szustak SebasianStar-Fish184765
6Piotrowski PiotrKoło Agryf292958
7Nowakowski PiotrPyrzyce62127
8Ruter GracjanKiełbik2626
9Kozieł PrzemysławBig Fish861024
10Bar SzymonKoło Okoń158,523,5
11Gałat MariuszKarp101020
11Topolewski Paweł2020
12Nowak MarcinChojna Rurzyca1919
13Smalarz Szymon1111
14Janus NikolaChojna1010
14Żmuda PawełGryfino Delfinek8210
15Kałucki SewerynPstrąg88
15Sokołowski BartoszSpółdzielca Stargard88
16Woźniak Łukasz77
17Kowalski KamilChojna66
18Kneja PawełKarp44
19Skalska Karolina33

Klasyfikacja 3 letnia
październik 2014

Zestawiła: Małgorzata Juras

SENIORZY

MiejsceNazwisko i ImięKoło/ Klub201220132014Suma
1Pawłowski MarekKlub Police1089886292
2Lubasiewicz AndrzejKlub Police7774110261
3Bender MieczysławKlub Lipień749488256
4Nowakowski ArturKoło Pyrzyce866784237
5Działkowski GrzegorzKoło Pstrąg539562210
6Modrakowski WładysławKlub Lipień2610379208
7Sarba MichałKoło Pyrzyce819031202
8Gołuchowski GrzegorzKlub Joker913571197
9Sindrewicz KrzysztofKoło Pyrzyce403783160
10Ornat RyszardKlub Lipień427344159
11Rokicki PiotrKoło Karp07375148
12Nagórski WaldemarKlub StarFish783333144
13Wąchalski MarcinKlub StarFish206257139
14Woronin AndrzejKlub Lipień682828124
15Tokarski AndrzejKoło Kiełbik3331,541105,5
16Ochociński ZbigniewKlub Police46143696
17Krzywobłodzki MaciejKoło Kiełbik6492194
18Wasiak ZbigniewKoło Pyrzyce41331084
19Głogowski ArkadiuszKoło Agryf076278
20Hołubowski EmilKlub StarFish304676
21Murawski KrzysztofKoło Big Fish30241872
22Bęś StanisławKoło Załom2683266
23Kwiatkowski Marcin6363
24Opaliński JarosławKoło Lipień2626557
25Żuliński TadeuszKoło Lipień2321,5953,5
26Wysokiński MarekGryfino0104050
27Roguski JanuszKoło Troć1727549
28Rogalewicz GrzegorzKoło Pyrzyce2502146
29Głogowski DariuszKoło Agryf0321244
30Kicio RyszardKoło Agryf281543
31Woronin MarcinKoło Lipień1842143
32Bucyk PawełMoryń4343
33Skopiński WojciechKoło Wolin1851437
34Lamorski MariuszKoło Kiełbik36036
35Dziewiatnikow Krzysztof1521532
36Siudej MirosławKoło Big Fish0102232
37Strzelczyk MariuszMoryń3131
38Frejlichowski MarekKoło Troć121830
39Kazimierski PiotrFala Pyrzyce29029
40Żmuda Bogdan2727
41Maciąg BogumiłKoło Pyrzyce02222
42Bocianowski RyszardKoło Chojna01919
43Chudzik maciejTroć160218
44Rutkowski JarosławKlub Joker17017
45Sykuła Mariusz17017
46Beczek Sylwester16016
47Majchrzak MarekSpółdzielca01414
48Szajek Waldemar1212
49Perełka WiesławGryfino11011
50Bęś WojciechPłoty01111
51Dobrzaniecki Jakub99
52Rzęsa Kamil808
53Bandach Krzysztof808
54Brodek MichałSz-n Miasto077
55Dróżdż AndrzejKoło Pyrzyce077
56Stróżewski GrzegorzBig Fish77
57Smelkowski RobertStar Fish77
58Nowaczyk Jacek66
59Nowakowski StanisławKoło Pyrzyce055
60Purgal JerzyDelfinek033
61Tomczak KazimierzKoło Załom022
62Piotrowski RobertKoło Agryf101
63Misztal Krzysztof101
64Januła Andrzej11

KOBIETY

MiejsceNazwisko i ImięKoło/ Klub201220132014Suma
1Fitzer JadwigaKoło Kiełbik445761162
2Nagórska BarbaraKlub StarFish465054150
3Katanowska BożenaKlub Lipień5337,554,5145
4Marszałek EwaKoło Big Fish442947120
5Kowalczyk WandaKoło Lipień373051,5118,5
6Rudyńska KrystynaKoło Pyrzyce4367110
7Banachewicz  TeresaKoło Okoń0214162
8Dec KatarzynaKoło Big Fish023,52649,5
9Trzeciak ElżbietaKlub Police311849
10Freilichowska LudmiłaKoło Troć143246
11Grzesiak SylwiaKlub StarFish151217,544,5
12Hadam DanutaKoło Agryf14014
13Mordal DorotaKoło Pyrzyce09514
14Nalborska GrażynaChojna10212
15Kowalska NikolaKlub Fala909
16Skalska KarolinaKolejarz8,58,5
17Świercz ElwiraPyrzyce22

JUNIORZY

MiejsceNazwisko i ImięKoło/ Klub20132014Suma
1Bogusz DawidKlub Starfish7249121
2Lubasiewicz MichałKlub Police4961110
3Skurpel KlaudiaKoło Lipień4836,584,5
4Szustak SebastianStarfish184765
5Piotrowski PiotrKoło Agryf292958
6Wasiak DanielKoło Pyrzyce361450
7Ruter GracjanKiełbik2626
8Bar SzymonKoło Okoń158,523,5
9Gałat MariuszKoło Karp101020
10Topolewski PawełKiełbik2020
11Kozieł PrzemysławPyrzyce8614
12Smalarz Szymon1111
13Janus NikolaChojna1010
14Żmuda Paweł88
15Kowalski KamilChojna77
16Woźniak Łukasz77
17Nowakowski PiotrLubanowo66

Klasyfikacja 3-letnia
Luty 2014r.

 Zestawiła: Małgorzata Juras

SENIORZY

Miejsce

Nazwisko i Imię

Koło/ Klub

2011

2012

2013

Suma

1

Pawłowski Marek

Klub Police

74

108

98

280

2

Bender Mieczysław

Klub Lipień

80

74

94

248

3

Lubasiewicz Andrzej

Klub Police

81

77

74

232

4

Działkowski Grzegorz

Koło Pstrąg

60

53

95

208

5

Nowakowski Artur

Koło Pyrzyce

50

86

67

203

6

Sarba Michał

Koło Pyrzyce

32

81

90

203

7

Modrakowski Władysław

Klub Lipień

61

26

103

190

8

Gołuchowski Grzegorz

Klub Joker

55

91

35

181

9

Ochociński Zbigniew

Klub Police

91

46

14

151

10

Nagórski Waldemar

Klub Star Fish

35

78

33

146

11

Ornat Ryszard

Klub Lipień

31

42

73

146

12

Woronin Andrzej

Klub Lipień

46

68

28

142

13

Wasiak Zbigniew

Koło Pyrzyce

67

41

33

141

14

Głogowski Arkadiusz

Koło Agryf

65

0

76

141

15

Sindrewicz Krzysztof

Koło Pyrzyce

63

40

37

140

16

Tokarski Andrzej

Koło Kiełbik

68

33

31,5

132,5

17

Jędrej Karol

Koło Lipień

106

0

0

106

18

Krzywobłodzki Maciej

Koło Kiełbik

24

64

9

97

19

Hołubowski Emil

Klub Star Fish

19

30

46

95

20

Wąchalski Marcin

Klub Star Fish

13

20

62

95

21

Opaliński Jarosław

Koło Lipień

21

26

26

73

22

Rokicki Piotr

Koło Karp

0

0

73

73

23

Roguski Janusz

Koło Troć

23

17

27

67

24

Bęś Stanisław

Koło Załom

31

26

8

65

25

Murawski Krzysztof

Koło Big Fish

10

30

24

64

26

Żuliński Tadeusz

Koło Lipień

15

23

21,5

59,5

27

Lamorski Mariusz

Koło Kiełbik

16

36

0

52

28

Kicio Ryszard

Koło Agryf

16

28

44

29

Rutkowski Jarosław

Klub Joker

26

17

0

43

30

Skopiński Wojciech

Koło Wolin

17

18

5

40

31

Rogalewicz Grzegorz

Koło Pyrzyce

14

25

0

39

32

Chyży Marcin

Klub Police

38

0

0

38

33

Głogowski Dariusz

Koło Agryf

0

0

32

32

34

Frejlichowski Marek

Koło Troć

0

12

18

30

35

Kazimierski Piotr

Fala Pyrzyce

0

29

0

29

36

Sitarski Andrzej

Klub Joker

24

0

0

24

37

Piotrowski Robert

Koło Agryf

21

1

0

22

38

Woronin Marcin

Koło Lipień

0

18

4

22

39

Maciąg Bogumił

Koło Pyrzyce

0

0

22

22

40

Bocianowski Ryszard

Koło Chojna

0

0

19

19

41

Sykuła Mariusz

0

17

0

17

42

Dziewiatnikow Krzysztof

0

15

2

17

43

Beczek Sylwester

0

16

0

16

44

Chudzik Maciej

Troć

0

16

0

16

45

Majchrzak Marek

Spółdzielca

0

0

14

14

46

Perełka Wiesław

Gryfino

0

11

0

11

47

Bęś Wojciech

Płoty

0

0

11

11

48

Wysokiński Marek

Gryfino

0

0

10

10

49

Siudej Mirosław

Koło Big Fish

0

0

10

10

50

Pawlikowski T.

Klub Star Fish

9

0

0

9

51

Rzęsa Kamil

0

8

0

8

52

Bandach Krzysztof

0

8

0

8

53

Brodek Michał

Sz-n Miasto

0

0

7

7

54

Dróżdż Andrzej

Koło Pyrzyce

0

0

7

7

55

Cieśliński Bogdan

Świnoujście

5

0

0

5

56

Nowakowski Stanisław

Koło Pyrzyce

0

0

5

5

57

Purgal Jerzy

Delfinek

0

0

3

3

58

Stefaniak Piotr

Klub Lipień

2

0

0

2

59

Tomczak Kazimierz

Koło Załom

0

0

2

2

60

Misztal Krzysztof

0

1

0

1

61

Januła Andrzej

1

1


Klasyfikacja 3-letnia
październik 2013r.

Zestawiła: Małgorzata Juras

SENIORZY

Miejsce

Nazwisko i Imię

Koło/ Klub

2011

2012

2013

Suma

1

Pawłowski Marek

Klub Police

74

108

98

280

2

Bender Mieczysław

Klub Lipień

80

74

94

248

3

Lubasiewicz Andrzej

Klub Police

81

77

74

232

4

Działkowski Grzegorz

Koło Pstrąg

60

53

95

208

5

Nowakowski Artur

Koło Pyrzyce

50

86

67

203

6

Sarba Michał

Koło Pyrzyce

32

81

90

203

7

Modrakowski Władysław

Klub Lipień

61

26

103

190

8

Gołuchowski Grzegorz

Klub Joker

55

91

35

181

9

Ochociński Zbigniew

Klub Police

91

46

14

151

10

Nagórski Waldemar

Klub StarFish

35

78

33

146

11

Ornat Ryszard

Klub Lipień

31

42

73

146

12

Woronin Andrzej

Klub Lipień

46

68

28

142

13

Wasiak Zbigniew

Koło Pyrzyce

67

41

33

141

14

Głogowski Arkadiusz

Koło Agryf

65

0

76

141

15

Tokarski Andrzej

Koło Kiełbik

68

33

31,5

132,5

16

Jędrej Karol

Koło Lipień

106

0

0

106

17

Krzywobłodzki Maciej

Koło Kiełbik

24

64

9

97

18

Hołubowski Emil

Klub StarFish

19

30

46

95

19

Wąchalski Marcin

Klub StarFish

13

20

62

95

20

Sindrewicz Krzysztof

Koło Pyrzyce

0

40

37

77

21

Opaliński Jarosław

Koło Lipień

21

26

26

73

22

Rokicki Piotr

Koło Karp

0

0

73

73

23

Roguski Janusz

Koło Troć

23

17

27

67

24

Bęś Stanisław

Koło Załom

31

26

8

65

25

Murawski Krzysztof

Koło Big Fish

10

30

24

64

26

Żuliński Tadeusz

Koło Lipień

15

23

21,5

59,5

27

Lamorski Mariusz

Koło Kiełbik

16

36

0

52

28

Kicio Ryszard

Koło Agryf

16

28

44

29

Rutkowski Jarosław

Klub Joker

26

17

0

43

30

Skopiński Wojciech

Koło Wolin

17

18

5

40

31

Rogalewicz Grzegorz

Koło Pyrzyce

14

25

0

39

32

Chyży Marcin

Klub Police

38

0

0

38

33

Głogowski Dariusz

Koło Agryf

0

0

32

32

34

Frejlichowski Marek

Koło Troć

0

12

18

30

35

Kazimierski Piotr

Fala Pyrzyce

0

29

0

29

36

Sitarski Andrzej

Klub Joker

24

0

0

24

37

Piotrowski Robert

Koło Agryf

21

1

0

22

38

Woronin Marcin

Koło Lipień

0

18

4

22

39

Maciąg Bogumił

Koło Pyrzyce

0

0

22

22

40

Bocianowski Ryszard

Koło Chojna

0

0

19

19

41

Sykuła Mariusz

0

17

0

17

42

Dziewiatnikow Krzysztof

0

15

2

17

43

Beczek Sylwester

0

16

0

16

44

Chudzik maciej

Troć

0

16

0

16

45

Majchrzak Marek

Spółdzielca

0

0

14

14

46

Perełka Wiesław

Gryfino

0

11

0

11

47

Bęś Wojciech

Płoty

0

0

11

11

48

Wysokiński Marek

Gryfino

0

0

10

10

49

Siudej Mirosław

Koło Big Fish

0

0

10

10

50

Pawlikowski T

Klub StarFish

9

0

0

9

51

Rzęsa Kamil

0

8

0

8

52

Bandach Krzysztof

0

8

0

8

53

Brodek Michał

Sz-n Miasto

0

0

7

7

54

Dróżdż Andrzej

Koło Pyrzyce

0

0

7

7

55

Cieśliński Bogdan

Świnoujście

5

0

0

5

56

Nowakowski Stanisław

Koło Pyrzyce

0

0

5

5

57

Purgal Jerzy

Delfinek

0

0

3

3

58

Stefaniak Piotr

Klub Lipień

2

0

0

2

59

Tomczak Kazimierz

Koło Załom

0

0

2

2

60

Misztal Krzysztof

0

1

0

1

61

Januła Andrzej

1

1

Zestawiła: Małgorzata Juras

 

KOBIETY

Miejsce

Nazwisko i Imię

Koło/ Klub

2011

2012

2013

Suma

1

Fitzer Jadwiga

Koło Kiełbik

58

44

57

159

2

Katanowska Bożena

Klub Lipień

64

53

37,5

154,5

3

Nagórska Barbara

Klub StarFish

45

46

50

141

4

Rudyńska Krystyna

Koło Pyrzyce

28

43

67

138

5

Marszałek Ewa

Koło Big Fish

45

44

29

118

6

Kowalczyk Wanda

Koło Lipień

36

37

30

103

7

Trzeciak Elżbieta

Klub Police

35

31

18

84

8

Freilichowska Ludmiła

Koło Troć

0

14

32

46

9

Grzesiak Sylwia

Klub StarFish

10

15

12

37

10

Dec Katarzyna

Koło Big Fish

8

0

23,5

31,5

11

Hadam Danuta

Koło Agryf

15

14

0

29

12

Banachewicz  Teresa

Koło Okoń

3

0

21

24

13

Nalborska Grażyna

Chojna

10

10

2

22

14

Kowalska Nikola

Klub Fala

0

9

0

9

15

Mordal Dorota

Koło Pyrzyce

0

0

9

9

16

Świercz Elwira

Pyrzyce

2

2

Zestawiła: Małgorzata Juras

 

JUNIORZY

MiejsceNazwisko i Imię

Koło/ Klub

2012

2013

Suma

1

Bogusz Dawid

Klub Starfish

57

72

129

2

Skurpel Klaudia

Koło Lipień

47

48

95

3

Lubasiewicz Michał

Klub Police

27

49

76

4

Wasiak Daniel

Koło Pyrzyce

39

36

75

5

Piotrowski Piotr

Koło Agryf

39

29

68

6

Ruter Gracjan

Kiełbik

20

26

46

7

Kozieł Przemysław

Pyrzyce

20

8

28

8

Bar Szymon

Koło Okoń

11

15

26

9

Szustak Sebastian

Star fish

0

18

18

10

Gałat Mariusz

Koło Karp

0

10

10

11

Janus Nikola

Chojna

0

10

10

12

Pawłowski Paweł

Koło Delfinek

9

0

9

13

Kowalski Kamil

Chojna

0

7

7

14

Nowakowski Piotr

Lubanowo

0

6

6

15

Urbanowicz Krzysztof

Big Fish

4

0

4

16

Skalska Karolina

4

0

4

17

Szyndryk Kacper

Star fish

4

0

4

Zestawiła: Małgorzata Juras


Klasyfikacja 3-letnia
grudzień 2012r.

SENIORZY

Miejsce

Nazwisko i Imię

Koło/ Klub

2010

2011

2012

Suma

1

Gołuchowski Grzegorz

Klub Joker

104

55

91

250

2

Lubasiewicz Andrzej

Koło Lipień

90

81

77

248

3

Pawłowski Marek

Klub Police

56

74

108

238

4

Nowakowski Artur

Koło Pyrzyce

99

50

86

235

5

Bender Mieczysław

Klub Lipień

75

80

74

229

6

Jędrej Karol

Koło Lipień

103

106

209

7

Ochociński Zbigniew

Klub Police

54

91

46

191

8

Tokarski Andrzej

Koło Kiełbik

53

68

33

154

9

Działkowski Grzegorz

Koło Pstrąg

40

60

53

153

10

Wasiak Zbigniew

Koło Pyrzyce

43

67

41

151

11

Modrakowski Władysław

Klub Lipień

44

61

26

131

12

Nagórski Waldemar

Klub Star Fish

18

35

78

131

13

Woronin Andrzej

Klub Lipień

14

46

68

128

14

Ornat Ryszard

Klub Lipień

50

31

42

123

15

Sarba Michał

Koło Pyrzyce

0

32

81

113

16

Sitarski Andrzej

Klub Joker

88

24

112

17

Krzywobłodzki Maciej

Koło Kiełbik

23

24

64

111

18

Rogalewicz Grzegorz

Koło Pyrzyce

57

14

25

96

19

Hołubowski Emil

Klub Star Fish

41

19

30

90

20

Chyży Marcin

Klub Police

29

38

67

21

Roguski Janusz

Koło Troć

27

23

17

67

22

Głogowski Arkadiusz

Koło Agryf

0

65

65

23

Lamorski Mariusz

Koło Kiełbik

13

16

36

65

24

Opaliński Jarosław

Koło Lipień

14

21

26

61

25

Bęś Stanisław

Koło Załom

0

31

26

57

26

Kwiatkowski Wojciech

Koło Lipień

54

0

54

27

Rutkowski Jarosław

Klub Joker

11

26

17

54

28

Żuliński Tadeusz

Koło Lipień

10

15

23

48

29

Skopiński Wojciech

Koło Wolin

8

17

18

43

30

Perełka Wiesław

Gryfino

32

0

11

43

31

Murawski Krzysztof

Koło Big Fish

1

10

30

41

32

Sindrewicz Krzysztof

Koło Pyrzyce

40

40

33

Pawlikowski T

Klub Star Fish

24

9

33

34

Wąchalski Marcin

Klub StarFish

0

13

20

33

35

Grzesiak Mieczysław

Koło Załom

31

0

31

36

Kicio Ryszard

Koło Agryf

15

16

31

37

Kazimierski Piotr

Fala Pyrzyce

29

29

38

Piotrowski Robert

Koło Agryf

0

21

1

22

39

Cieśliński Bogdan

Świnoujście

16

5

21

40

Cyculak Jan

Koło Kolejarz

19

0

19

41

Woronin Marcin

Koło Lipień

18

18

42

Sykuła Mariusz

17

17

43

Beczek Sylwester

16

16

44

Chudzik maciej

Troć

16

16

45

Dziewiatnikow Krzysztof

15

15

46

Ceroń Aleksander

Świnoujście

14

0

14

47

Wołczak Wiesław

Koło Troć

13

0

13

48

Freilichowski Marek

12

12

49

Smelkowski Robert

Klub Star Fish

10

0

10

50

Mądrowski Wiesław

Koło Okoń

8

0

8

51

Rzęsa Kamil

8

8

52

Bandach Krzysztof

8

8

53

Czarniak W

Świnoujście

5

0

5

54

Korzeniowski M

Kamień Pomorski

5

0

5

55

Nowakowski Stanisław

Koło Pyrzyce

3

0

3

56

Stefaniak Piotr

Klub Lipień

0

2

2

57

Misztal Krzysztof

1

1

58

Januła Andrzej

1

1

 

KOBIETY

Miejsce

Nazwisko i Imię

Koło/ Klub

2010

2011

2012

Suma

1

Katanowska Bożena

Klub Lipień

65

64

53

182

2

Fitzer Jadwiga

Koło Kiełbik

64

58

44

166

3

Nagórska Barbara

Klub Star Fish

47

45

46

138

4

Marszałek Ewa

Koło Big Fish

48

45

44

137

5

Kowalczyk Wanda

Klub Star Fish

48

36

37

121

6

Trzeciak Elżbieta

Klub Police

36

35

31

102

7

Rudyńska Krystyna

Koło Pyrzyce

0

28

43

71

8

Grzesiak Sylwia

Klub Star Fish

8

10

15

33

9

Hadam Danuta

Koło Agryf

0

15

14

29

10

Nalborska Grażyna

Chojna

0

10

10

20

11

Banachewicz  Teresa

Koło Okoń

12

3

15

12

Freilichowska Ludmiła

14

14

12

Dec Katarzyna

Koło Big Fish

5

8

13

14

Kowalska Nikola

Klub Fala

9

9

18

Głuszczak Leokadia

Koło Pyrzyce

8

0

8

19

Pawluk Irena

Koło Pyrzyce

7

0

7

20

Świercz Elwira

Pyrzyce

2

2

21

Maciaszek AnnaKlub Joker

0

0

0

 

JUNIORZY

Miejsce

Nazwisko i Imię

Koło/ Klub

2011

2012

Suma

1

Bogusz Dawid

Klub Star Fish

67

57

124

2

Rokicki P

Karp

53

65

118

3

Skurpel Klaudia

Koło Lipień

47

47

94

4

Piotrowski Piotr

Koło Agryf

43

39

82

5

Wasiak Daniel

Koło Pyrzyce

30

39

69

6

Kozieł Przemysław

Pyrzyce

29

20

49

7

Urbanowicz Krzysztof

Big Fish

39

4

43

8

Lubasiewicz Michał

Koło Lipień

13

27

40

9

Pawłowski Paweł

Koło Delfinek

11

9

20

10

Ruter Gracjan

Kiełbik

20

20

11

Bar Szymon

Koło Okoń

6

11

17

12

Skalska Karolina

6

4

10

13

Ciołek Patrycja

Miasto Szczecin

9

9

14

Rycak Bartosz

9

9

15

Kujda Cezary

Koło Wolin

5

5

16

Szyndryk Kacper

Star Fish

0

4

4

Klasyfikacja 3 letnia
ROK 2011

Klasyfikacja 3 letnia – seniorów

Miejsce

Nazwisko i Imię

Koło/ Klub

Suma

1

Bender Mieczysław

Klub Lipień

102

75

80

257

2

Jędrej Karol

Koło Lipień

47

103

106

256

3

Nowakowski Artur

Koło Pyrzyce

93

99

50

242

4

Ochociński Zbigniew

Klub Police

85

54

91

230

5

Lubasiewicz Andrzej

Koło Lipień

53

90

81

224

6

Gołuchowski Grzegorz

Klub Joker

59

104

55

218

7

Sitarski Andrzej

Klub Joker

86

88

24

198

8

Pawłowski Marek

Klub Police

67

56

74

197

9

Modrakowski Władysław

Klub Lipień

65

44

61

170

10

Tokarski Andrzej

Koło Kiełbik

45

53

68

166

11

Wasiak Zbigniew

Koło Pyrzyce

38

43

67

148

12

Działkowski Grzegorz

Koło Pstrąg

46

40

60

146

13

Chyży Marcin

Klub Police

59

29

38

126

14

Ornat Ryszard

Klub Lipień

44

50

31

125

15

Rogalewicz Grzegorz

Koło Pyrzyce

31

57

14

102

Klasyfikacja 3 letnia – kobiet

Miejsce

Nazwisko i Imię

Koło/ Klub

Suma

1

Katanowska Bożena

Klub Lipień

73

65

64

202

2

Fitzer Jadwiga

Koło Kiełbik

56

64

58

178

3

Nagórska Barbara

Klub StarFish

42

47

45

134

4

Marszałek Ewa

Koło Big Fish

36

48

45

129

5

Kowalczyk Wanda

Klub StarFish

34

48

36

118

6

Trzeciak Elżbieta

Klub Police

33

36

35

104

Klasyfikacja 2 letnia – młodzieży

Miejsce

Nazwisko i Imię

Koło/ Klub

Suma

1

Bogusz Dawid

Klub Starfish

34

67

101

2

Rokicki P

Koło Karp

32

53

85

3

Skurpel Klaudia

Koło Lipień

30

47

77

4

Piotrowski Piotr

Koło Agryf

16

43

59

5

Urbanowicz Krzysztof

Big Fish

0

39

39

6

Wnuk Grzegorz

Klub Joker

35

35

KLASYFIKACJA GRAND PRIX na rok 2011

Miejsce

Nazwisko i Imię

Koło/ Klub

OKS

Puchar prezesa
I tura

MO tura I

MO tura II

Puchar Prezesa
tura II

SUMA

1

Jędrej Karol

Koło Lipień

19

13

13

8

21

74

2

Wasiak Zbigniew

Klub Joker

14

9

16

11

11

61

3

Ochociński Zbigniew

Klub Police

18

12

16

13

59

4

Pawłowski Marek

Klub Police

21

8

21

6

56

5

Lubasiewicz Andrzej

Koło Lipień

15

21

15

3

54

6

Głogowski Arkadiusz

Koło Agryf

18

14

19

51

7

Bender Mieczysław

Klub Lipień

4

11

17

17

1

50

8

Sindrewicz Krzysztof

Klub Joker

3

10

18

15

46

9

Modrakowski Władysław

Klub Lipień

17

18

1

9

45

10

Tokarski Andrzej

Koło Kiełbik

12

5

11

13

41

11

Gołuchowski Grzegorz

Koło Pyrzyce

14

7

18

39

12

Chyży Marcin

Klub Police

19

19

38

13

Nowakowski Artur

Koło Pyrzyce

15

21

36

14

Działkowski Grzegorz

Klub Police

4

15

14

33

15

Bęś Stanisław

Koło Załom

19

12

31

16

Woronin Andrzej

Koło Lipień

16

2

10

28

17

Rutkowski Jarosław

Klub Joker

16

10

26

18

Sitarski Andrzej

Koło Pyrzyce

7

5

12

24

19

Ornat Ryszard

Koło Lipień

5

16

21

20

Krzywobłodzki Maciej

Koło Kiełbik

9

9

18

21

Głogowski Dariusz

Koło Agryf

17

17

22

Skopiński Wojciech

Koło Wolin

3

14

17

23

Opaliński Jarosław

Koło Lipień

17

17

24

Roguski Janusz

Koło Troć

12

3

15

25

Sarba Michał

Koło Troć

14

14

26

Rogalewicz Grzegorz

Koło Pyrzyce

6

2

6

14

27

Piotrowski Robert

Koło Agryf

1

12

13

28

Lamorski Mariusz

Koło Kiełbik

8

5

13

29

Wierzbicki Mirosław

Koło Lipień

12

12

30

Nagórski Waldemar

Klub Starfish

3

8

11

31

Wąchalski Marcin

Star Fish

1

6

4

11

32

Murawski Krzysztof

Koło Big-Fish

10

10

33

Pawlikowski Tomasz

Star Fish

2

7

9

34

Sykuła Mariusz

Koło Pyrzyce

9

9

35

Woronin Marcin

Koło Lipień

6

2

8

36

Rogiński Przemysław

Koło Big-Fish

8

8

37

Zalewski Stefan

Koło Big-Fish

7

7

38

Kicio Ryszard

Koło Agryf

7

7

39

Cieśliński Bogdan

Koło Świnoujście

5

5

40

Kałucki Krzysztof

Koło Pstrąg

4

4

41

Hołubowski Emil

Kolejarz

3

3

42

Strzelczyk Mariusz

Chojna

1

1

Zawody z cyklu GP Klasyfikacja 3-letnia

L.P.Nazwisko i Imiępkt. 2007pkt. 2008pkt. 2009punktacja końcowa
1.Tarnowski Michał665948173
2.Gołębiowski Mirosław314556132
3.Mazurkiewicz Jerzy434236121
4.Leszczak Artur304240112
5.Zapałacz Mariusz372639102
6.Skorupa Patryk5242094
7.Łuczak Bartosz0293766
8.Wrona Waldemar3413956
9.Białobrzeski Artur1622442
10.Bakalarz Tomasz0122436

Zawody z cyklu GP Spinning Klasyfikacja 3-letnia

L.P.Nazwisko i Imiępkt. 2007pkt. 2008pkt. 2009punktacja końcowa
1.Tarnowski Michał665948173
2.Gołębiowski Mirosław314556132
3.Mazurkiewicz Jerzy434236121
4.Leszczak Artur304240112
5.Zapałacz Mariusz372639102
6.Skorupa Patryk5242094
7.Łuczak Bartosz0293766
8.Wrona Waldemar3413956
9.Białobrzeski Artur1622442
10.Bakalarz Tomasz0122436
11.Trościanko Mariusz1202335
12.Pieszko Tomasz0211334
13.Sulej Tomasz026026
14.Ostapiuk Andrzej250025
15.Łaba Dominik107623
16.Wenderski Roman174021
17.Mielczarek Radosław002020
18.Kazimierski Łukasz200020
19.Albingier Andrzej601420
20.Olenkowicz Karol001818
21.Pietrzak Wojciech09918
22.Jankowski Adrian106016
23.Szatkowski Piotr80816
24.Lewczuk Wojciech014014
25.Smoliński Norbert140014
26.Zonik Dominik001414
27.Proch J.47011
28.Kaczmarczyk J.110011
29.Dąbkowski K.100010
30.Kujda C.0077
31.Guzdek Mieczysław0066
32.Bartosik Andrzej0055
33.Suski Grzegorz5005
34.Kwiecień Ernest0505
35.Drobot Mariusz0055
36.Bielawski T.4004
37.Smyk A.1203
38.Jóźwiak Jarosław2002
39.Łukaszewski Piotr0202
40.Pawlik Michał0202