Piknik wędkarski Koła PZW Nr 38 „AMUR” w Płotach

XVII rodzinne spotkanie nad Rusałka.

To już po raz XVII Zarząd Koła PZW Nr 38 „AMUR” w Płotach zorganizował piknik wędkarski dla mieszkańców gminy Płoty. Zgodnie z wieloletnią tradycją impreza, w której udział mógł brać każdy chętny i lubiący wypoczynek nad wodą – zgromadziła dość liczne grono osób. Głównym punktem imprezy były zawody wędkarskie dla dzieci z opiekunami. W zawodach uczestniczyło w sumie ponad trzydzieścioro dzieci. Najlepszy wynik 23 złowionych ryb – dało MILENIE MICHAŁOWSKIEJ pierwsze miejsce. Oczywiście wyniki były ważne, ale i tak wszyscy uczestnicy zawodów zostali nagrodzeni upominkami i słodyczami,  które zostały zakupione z darowizn sponsorów – których była spora grupa. Wszystkim Zarząd Koła składa podziękowanie w imieniu nagrodzonych dzieci.

Piknik –  jako dodatkowe atrakcje miał przygotowane pokazy płetwonurków, możliwość jazdy konnej, obejrzenia pięknych motocykli, na których przybyła grupa motocyklistów z Gryfic. Spore zainteresowanie wzbudziła nowa łódź aluminiowa dla Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Gryfickiego, istniejącej przy Kole PZW nr 38 w Płotach. Każdy uczestnik mógł posilić się smaczną grochówką, zjeść pieczone kiełbaski lub kaszankę. Nie zabrakło wędzonych ryb, które serwowano prosta z wędzarni. Rodziny, które w tym dniu przybyły nad Rusałkę na pewno miło spędziły czas, mimo kapryśnej pogody.

Oczywiście impreza udała się dzięki dobrej koordynacji i ogromu pracy włożonej przez Zarząd Koła pod kierownictwem Prezesa Bogusława Przybysza.