Zaproszenie na Spławikowe Mistrzostwa Okręgu PZW w Szczecinie

Okręgowy Kapitanat Sportowy serdecznie zaprasza wędkarzy Okręgu PZW w Szczecinie na Spławikowe Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego, które odbędą się w dniach 3 i 4 czerwca 2017 r. na łowisku Wyspa Pucka.

Zbiórka zawodników 3 i 4.06.2017 o godz. 7.00.

W zawodach będzie prowadzona klasyfikacja indywidualna w kategoriach Senior, Kobieta, Junior- do lat 20 i Młodzież do lat 25.
W zawodach prawo startu mają mistrzowie kół i klubów, 25 najlepszych zawodników z GP Okręgu w roku 2016 w kategorii seniorów oraz w kategorii  junior/młodzież  każdy samodzielnie wędkujący zawodnik do lat 25.

UWAGA. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie przez koło lub klub załączonej do komunikatu karty zgłoszenia z wpisanymi nazwiskami wszystkich zawodników, którzy wezmą udział w Mistrzostwach Okręgu (należy podać kto startuje jako Mistrz Koła/Klubu, kto jako GP25, kto jako junior/młodzież). Zawodnicy nie zgłoszeni przez Koła/Kluby na załączonej karcie  nie będą dopuszczeni do zawodów.  Zgłoszenia na innych kartach/protokołach  niż załączona nie będą przyjmowane. Karty zgłoszenia należy przesłać do sekretariatu biura Zarządu Okręgu PZW w Szczecinie na adres 70-383 Szczecin, ul. Mickiewicza 3 lub mailowo na adres: biuro@pzwszczecin.com do dnia 29.05.2017. Po tym terminie zgłoszenia nie będą uwzględnione.

Składka organizacyjna: 30 zł od każdego zawodnika

Karta zgłoszenia Mistrzostwa Okręgu 2017

Serdecznie zapraszamy
Okręgowy Kapitanat Sportowy