Najmłodsze Koło PZW w naszym Okręgu

Najmłodsze Koło PZW w naszym Okręgu – pierwsza rocznica działalności

Bardzo szybko minął rok w chojeńskim kole nr 84 PZW „Odra” Chojna. To właśnie 9 marca br. najmłodsze koło Okręgu szczecińskiego obchodziło swoje pierwsze urodziny świętując swoją krótką, ale jakże bogatą rocznicę. Działalność statutowa koła prowadzona jest na wielu płaszczyznach od najmłodszych – do najstarszych miłośników wędkarstwa.

Bieżący rok zapowiada się również bardzo atrakcyjnie i pełen sportowych emocji w różnych dyscyplinach wędkarskich, ale w dużej mierze będzie bogaty w wydarzenia dla najmłodszych adeptów wędkarstwa. W punktach sprzedaży i informacji Koła wędkarskiego PZW „ODRA” Chojna znajdujących się w Firmach: Foto Studio Andrzej Stelmach ul. Jagiełły 28 w Chojnie i sklepie Wędkarskim „SANDACZ” pasaż handlowy przy Netto w Chojnie, każdy miłośnik wędkarstwa może dokonać opłat umożliwiających wędkowanie na wodach PZW, zdać egzamin na  kartę wędkarską, ale również załatwić sprawę związaną z rejestracją środka pływającego.
Wszelkich informacji o nadchodzących wydarzeniach w Kole poza punktami sprzedaży znaków, można uzyskać również na oficjalnej stronie koła www.pzwodra.pl

Z okazji 1 rocznicy działalności i zbliżającego się dnia Wędkarza przypadającego na 19 marca br. Zarząd Koła PZW „Odra” Chojna – życzy wszystkim miłośniczkom i miłośnikom wędkarstwa taaaakkkiiieeejjjj ryby i samych sukcesów w nadchodzącym sezonie wędkarskim 2017 r.

Prezes Koła PZW nr 84 „Odra” Chojna
Paweł Bucyk