WSPANIAŁA ZABAWA NA JEZIORZE DYBRZNO (Miejskie) w Łobzie

W sobotę 4 czerwca Zarząd Koła PZW nr 8 „PSTRĄG” zorganizował festyn wędkarsko- -sportowy dla dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Łobzie. Ogółem w całej zabawie brało udział ponad 40-ścioro dzieci. Zawody były zorganizowane profesjonalnie, co może potwierdzić sam Burmistrz Łobza Piotr Ćwikła, który był z nami od początku do końca imprezy. Rodzice, którzy przybyli ze swoimi pociechami jednym głosem mówili, że takiej imprezy w Łobzie dawno nie było.

Wszystkie dzieci, które startowały w zawodach dostały nagrody tj.: wędki – „baty”, kołowrotki, spinningi. Ogółem złowiono 117 ryb, które zostały z powrotem wypuszczone do wody. Głównymi sponsorami wszystkich nagród rzeczowych byli Ewa i Andrzej Marszałkowie. Zarząd koła również serdecznie dziękuje m.in.: Spółdzielni Mieszkaniowej „Jutrzenka”, Urszuli Sira, Arkadiuszowi Świrskiemu, Stanisławowi Muszalskiemu, Katarzynie Grekowicz, Piotrowi Ordon, Piotrowi Andryszak, Arkadiuszowi Druch oraz Pizzerii “Rewolucja”. To dzięki hojności tych wspaniałych ludzi, stoły dla dzieci były zapełnione. Na koniec imprezy była miła niespodzianka, każdy uczestnik otrzymał na ochłodę loda. Mamy potwierdzenie od niektórych sponsorów, że za rok, także będą tą imprezę sponsorować. Na koniec chciałbym podziękować całemu zarządowi Koła nr 8 „PSTRĄG” i nr 69 „BIG-FISH” za zaangażowanie w organizację imprezy. Wielkie podziękowanie dla Andrzeja Jurzysty za przeprowadzenie zawodów sportowych. Ogółem w całej imprezie brało udział około 80 osób.

Prezes Koła Bronisław Arłukowicz

Serdeczne podziękowania dla Prezesa Koła Wędkarskiego Nr 8 „PSTRĄG” w Łobzie Bronisława Arłukowicza i dla całego Zarządu Koła za zorganizowanie dla dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Łobzie Dnia Dziecka na jeziorze Dybrzno. Dzień Dziecka, który odbył się w sobotę 4 czerwca miał walor rekreacyjno-sportowy, a zarazem zintegrował wiele osób. Dzieci oprócz zajęć sportowych uczestniczyły w strzelectwie, a co najważniejsze uczyły się łowić ryby. Wiele atrakcji pozwoliło dzieciom spędzić czas w miłej i przyjemnej atmosferze. Współpraca Koła Wędkarskiego PZW „PSTRĄG” z dziećmi owocuje już 1 rok. Uczestnictwo dzieci w wędkowaniu wraz z rodzicami daje lepsze efekty wychowawcze, a na tym nam wszystkim zależy.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 w Łobzie
wraz z nauczycielami i rodzicami serdecznie dziękuje za wspaniały czas spędzony na łonie natury.