50-lecie Koła PZW Mieszkowice

W ostatnią niedzielę, 12 czerwca 2016 roku Zarząd Koła PZW w Mieszkowicach zorganizował zawody wędkarskie z okazji jubileuszu 50-lecia swojego istnienia.

W zawodach uczestniczyli wędkarze z Mieszkowic oraz gościnnie członkowie koła PZW „Rurzyca” z Chojny.

Zawodników i gości o g.7.30 przywitał Prezes Koła kol. Jarosław Trygub. Gromkimi brawami został przywitany założyciel koła w Mieszkowicach członek-senior Marian Rostkowski, który do dnia dzisiejszego jest aktywnym wędkarzem i honorowym członkiem PZW. Po krótkiej odprawie z sędzią zawodów przystąpiono do losowania stanowisk. Po trzech godzinach łowienia ryb na kanale w Siekierkach, komisja sędziowska ważyła ryby i wyłoniła najlepszych zawodników.

Obecny na zawodach Burmistrz Mieszkowic Pan Andrzej Salwa w trakcie ogłaszania wyników rywalizacji – podziękował wszystkim za aktywny udział w zawodach, złożył na ręce założyciela koła podziękowania za wieloletnią pracę w rozwój wędkarstwa w rejonie gminy Mieszkowice oraz życzył kolejnego – tak pięknego jubileuszu. Puchary z rąk Pana Burmistrza za najlepsze wyniki otrzymali:

Juniorzy:

  1. Najmowicz Jan
  2. Najmowicz Barbara

Goście:

  1. Bocianowski Ryszard
  2. Nalborska Grażyna
  3. Nalborska Urszula

Gospodarze:

  1. Matczak M.
  2. Hryczyński J.
  3. Walkiewicz G.

Za największą rybę puchar odebrał Matczak M.

Wszyscy zawodnicy zostali poczęstowani ciepłym posiłkiem i zimnymi napojami, każdy zawodnik otrzymał nagrodę rzeczową i pamiątkowe upominki.

Zarząd Koła PZW w Mieszkowicach serdecznie dziękuje wszystkim sympatykom wędkarstwa za przybycie na obchody 50-lecia.