Jezioro KARSK w gminie Nowogard udostępnione dla wędkarzy Okręgu PZW w Szczecinie do 2026r.

Z wielką przyjemnością informujemy,  że w dniu 30 maja 2016 roku Okręg PZW w Szczecinie, podpisał umowę na kolejne 10 lat użytkowania do celów wędkarskich jeziora KARSK o powierzchni 33,5 ha położonego w Gminie Nowogard, powiat goleniowski. Umowa obowiązuje do końca 2026 roku.

Spotkanie podsumowujące współpracę pomiędzy Nowogardem, a Okręgiem PZW w Szczecinie odbyło się 7 czerwca w Nowogardzie. Była to okazja do podziękowań, które na ręce Burmistrza Nowogardu Roberta Czapli złożyli Prezes Zarządu Okręgu Grzegorz Rogalewicz oraz Skarbnik ZO (Prezes Koła PZW nr 36 Nowogard „Miasto”) Edward Paszkieiwcz. Pan Burmistrz usłyszał słowa podziękowań złożone w imieniu wszystkich wędkarzy naszego Okręgu.

Jezioro KARSK udostępnione jest do wędkowania dla członków PZW naszego Okręgu, którzy wykupili odpowiednie składki okręgowe lub dla osób niezrzeszonych po wykupieniu zezwoleń okresowych.

Na łowisku obowiązuje Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb PZW, w tym przepisy obowiązujące na wodach Okręgu PZW w Szczecinie. Numer łowiska 126

Biuro Okręgu PZW w Szczecinie