Zaproszenie na Spławikowe Mistrzostwa Okręgu PZW w Szczecinie

Okręgowy Kapitanat Sportowy serdecznie zaprasza wędkarzy Okręgu PZW w Szczecinie na Spławikowe Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego, które odbędą się w dniach 11 i 12 czerwca 2016 r. na Jeziorze Sicina w Pyrzycach.

Zbiórka zawodników 11 i 12.06.2016 o godz. 7.00.

W zawodach będzie prowadzona klasyfikacja indywidualna w kategoriach Senior, Kobieta, Junior – (do lat 18) i Junior – (do lat 23).
W zawodach prawo startu mają mistrzowie kół i klubów, kadra okręgu, 25 najlepszych zawodników z GP Okręgu na rok 2015 w kategorii seniorów oraz w kategorii  junior  każdy samodzielnie wędkujący zawodnik. OKS dopuszcza start wszystkich chętnych samodzielnie wędkujących zawodników do lat 18 i do lat 23, ponieważ Mistrzostwa Okręgu będą zaliczane do Ligi Młodzieżowej Okręgu PZW w Szczecinie na rok 2016.

UWAGA. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie przez koło lub klub protokołu z rozegranych Mistrzostw Koła/Klubu na rok 2016 potwierdzonego przez sędziego głównego zawodów z zaznaczeniem i wypisaniem wszystkich zawodników, którzy wezmą udział w Mistrzostwach Okręgu (należy podać kto startuje jako Mistrz Koła/Klubu, kto jako kadra okręgu, kto jako GP25, kto jako junior/młodzież). Zawodnicy nie zgłoszeni przez Koła/Kluby na stosownych protokołach nie będą dopuszczeni do zawodów.  Protokoły należy przesłać do sekretariatu Biura Zarządu Okręgu PZW w Szczecinie na adres 70-383 Szczecin, ul. Mickiewicza 3 – do dnia 06.06.2016. Dopuszcza się przesłanie wstępnego protokołu mailowo na adres: biuro@pzwszczecin.com podając w tytule „Protokół Mistrzostwa Okręgu 2016” . Konieczne jest jednak wówczas okazanie oryginału protokołu komisji sędziowskiej w dniu zawodów w trakcie sprawdzania listy zawodników.

Opłata organizacyjna: 30 zł od każdego zawodnika (za całe zawody), płatna u organizatora w dniu zawodów.

Sektory na Jeziorze Sicina będą rozstawione w następujący sposób:

– Seniorzy – sektory A,B,C- na kładkach od numeru 25 do numeru 85

– Kobiety- sektor D- na kładkach od numery 1-25

– Juniorzy i Młodzież sektory E i F- na brzegu bez kładek

Serdecznie zapraszamy
Okręgowy Kapitanat Sportowy