Dzień Dziecka w Kole PZW w Chojnie

W niedzielny poranek 31 maja 2015 r. na jeziorku „Karasie” w Chojnie, odbyły się zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka.
Organizatorem tej cyklicznej imprezy było Koło Wędkarskie PZW „Rurzyca” w Chojnie. Do rywalizacji przystąpiło ponad 50 zawodników i zawodniczek w wieku do 18 lat.

Po sprawdzeniu obecności zawodników – o godz. 8.00 Sędzia Główny zawodów p.A.Kiepura przywitał wszystkich, w tym szczególnym dla dzieci dniu życząc dużej ryby i rozpoczął odprawę sędziowską przed zawodami. Po losowaniu stanowisk młodzi zawodnicy udali się na wyznaczone miejsca.
Łowienie trwało 2 godziny, do siatek trafiały głównie karasie i okonie. Do ważenia złowionych ryb zaczęli się zgłaszać zawodnicy ze swoimi zdobyczami. Po zważeniu wszystkich ryb komisja sędziowska podała wyniki i zostały wręczone puchary dla najlepszych w swoich kategoriach wiekowych:

Kadeci młodsi:
1. Jeremicz Bartłomiej
2. Wysoczańska Iga
3. Kotczycki Bartek
Kadeci:
1. Andrzejczyk Jakub
2. Gruszczyński Ryszard
3. Adam Szymon
Juniorzy:
1. Urbański Arkadiusz
2. Dopierała Adrian
3. Litra Sławomir

Jednocześnie wszystkie dzieci zostały obdarowane słodkim poczęstunkiem, medalem pamiątkowym i nagrodami rzeczowymi. Na zakończenie było wielkie pieczenie kiełbasek.
Dziękujemy Rodzicom i opiekunom za umożliwienie startu dzieciom i opiekę podczas przebywania nad wodą.

Zarząd PZW „Rurzyca” w Chojnie składa podziękowanie instytucjom, firmom i osobom prywatnym za wsparcie, dzięki któremu można było zorganizować tak wspaniałą imprezę na świeżym powietrzu. Szczególne podziękowanie dla:
– Urzędu Gminy Chojna – Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
– Pracownia Złotnicza Jarosław Powaga
– Piekarnia-Cukiernia MAXX
– Sławomir Trociński
– Stanisław Kłapouch
– Henryk Mąka
– RM Bryczkowscy (sklep Narejko)

Zapraszamy i zachęcamy do wędkowania. Do zobaczenia za rok.

Zarząd Koła PZW nr 7 „Rurzyca” Chojna