Jesienne zawody spinningowe Koła PZW Nr 38 „Amur” Płoty

W dniu 27 września 2013r. Zarząd PZW Koła Nr 38 „Amur” w Płotach zorganizował jesienne zawody spinningowe z łodzi. Były to już 7 zawody zorganizowane w sezonie wędkarskim 2013 i jedyne zawody otwarte dla wszystkich wędkarzy. W tegorocznych zawodach startowało 66 wędkarzy z Kół w Szczecinie- Załomiu, Nowogardu, Reska, Radowa, Gryfic, Niechorza i oczywiście z naszego płotowskiego Koła. Pogoda w tym dniu była typowo wędkarska – pochmurno, z wiaterkiem i deszczem który skrócił wędkowanie mniej zaprawionym w spinningowaniu.

Zawody ukończono osiągając wyniki:

  1. KORDACZ  MAREK  1480 pkt.  KOŁO PŁOTY
  2. JEZUIT  DARIUSZ  1240 pkt.  KOŁO GRYFICE – MIEJSKIE
  3. WIDOROWSKI  MARCIN  1160 pkt.  KOŁO PŁOTY
  4. KONDRACIUK  JAN  960 pkt.  KOŁO ZAŁOM SZCZECIN
  5. KOSIŃSKI  JERZY  880 pkt.  KOŁO NIECHORZE

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary, dyplomy i oczywiście upominki, które zostały zakupione dzięki szczodrości sponsorów, a byli nimi: ARTUR KALLAS, NORBERT PRZEDASZEK, WYBORSKI JERZY, KAROL KUBICKI, ROMAN KOSOWSKI, AREK JANIK, DANIEL LEWANDOWSKI, WALDEMAR POPRZECZKA właściciel SALONU WĘDKARSKIEEGO z Gryfic, MICHAŁ PIOTROWSKI, BOGUSŁAW KLIMASZEWSKI, MAREK DROZDOWSKI, ANDRZEJ KALLAS.

W tych zawodach kończących sezon wyłoniony został zwycięzca w punktacji pucharowej Koła, a został nim kolega WOJCIECH BĘŚ, który otrzymał również pamiątkowy puchar, dyplom i upominek.

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali na zakończenie ciepłe posiłki i napoje. Sędzią głównym zawodów był Wiceprezes ds. Sportu kolega KAROL KUBICKI.

Podziękowania szczególne należą się zaś Strażnikom SSR Powiatu Gryfickiego, naczelne z Komendantem RYSZARDEM BOROWIKIEM za pomoc w przygotowaniu i zabezpieczaniu imprezy.

Zdjęcia z zawodów w załączeniu, a więcej o naszym Kole na stronie internetowej Koła  www.kolo38amur.xaa.pl

Tekst i zdjęcia:
Henryk Bobrowski
Sekretarz Koła PZW Nr 38 „Amur” Płoty