Zawody wędkarskie działaczy Koła PZW Nr 38 „Amur” Płoty

W dniu 28 września 2013r. zostały zorganizowane na łowisku specjalnym Kalinka w miejscowości Kucerz – zawody wędkarskie dla działaczy PZW Koła Nr 38 „AMUR” w Płotach.

W zawodach oprócz działaczy uczestniczyli wędkarze z zaprzyjaźnionego miasta Niebull z Niemiec oraz Prezes Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Szczecinie Emilian Pilch.

Zawody wędkarskie działaczy Koła PZW Nr 38 „Amur” PłotyW zorganizowanych już po raz trzeci zawodach, dzięki prywatnym sponsorom uczestniczyło  20 wędkarzy. Nasi sponsorzy kolejny raz dali dowód uznania za pracę Zarządu Koła na rzecz rozwoju wędkarstwa i organizację imprez wędkarskich w Gminie Płoty.

Piękna pogoda sprawiła że wszyscy wędkowali z uśmiechem bez zaciętej rywalizacji. Zwycięzcy zostali wyłonieni i uhonorowani pucharami i dyplomami okolicznościowymi.

W  rywalizacji indywidualnej zwyciężył kolega Ryszard Borowik, a wśród gości z Niemiec najlepszy wynik osiągnął kolega Dieter Lorenzen.

Sponsorom – Panu Norbertowi Przedaszkowi, Arturowi Kallas, Arkowi Janik i Danielowi Lewandoskiemu Zarząd Koła składa podziękowania za zorganizowanie wspaniałej imprezy i docenienie dotychczasowej pracy Koła.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy również do odwiedzenia strony internetowej naszego Koła http://www.ploty38.wedkuje.pl/media/index.php?MediumID=606

Tekst i zdjęcia
Henryk Bobrowski
Sekretarz Koła PZW Nr 38 „Amur” Płoty